Albanian English German

Regjistrohu falas!

 • Zgjeroje dhe thellojë rrjetin tuaj
 • Shikoni profilet dhe shtoni miq të rinj
 • Shpërndaj foto dhe video me komunitetin
 • Krijo grupin tuaj dhe behu antarë në grupet tjera

Kyçu në profilin tëndAktivitetet e fundit

 • Muhabbet - Tschuldigung 03:18
  Muhabbet - Tschuldigung Das Lied "Tschuldigung" ist vom neuen Album "Universum" nur exklusiv auf www.muhabbet84.com zu erwerben. Bei Infos & Rückfra ...
  videos Para 5 orë
 • Muhabbet - Schau hin 03:59
  Muhabbet - Schau hin Music video by Muhabbet performing Schau hin. (C) 2007 SONY BMG MUSIC ENTERTAINMENT (GERMANY) GmbH
  videos Para 5 orë
 • Muhabbet - Schau hin 03:59
  Muhabbet - Schau hin Music video by Muhabbet performing Schau hin. (C) 2007 SONY BMG MUSIC ENTERTAINMENT (GERMANY) GmbH
  videos Para 6 orë
 • Muhabbet - deine Liebe (Official Video in 4K) 04:22
  Muhabbet - deine Liebe (Official Video in 4K) Aus dem aktuellen Album #imtraumgesehn ► Itunes: https://itunes.apple.com/de/album/imtraumgesehn/id723428197 ► http://www.muhabbet84.com ► https://ww ...
  videos Para 6 orë
 • Shkurta Gashi & Albanota - Shko Ti i Dashur 2010 05:54
  Shkurta Gashi & Albanota - Shko Ti i Dashur 2010 12 Shkurte Gashi & Albanota - Shko Ti i Dashur 2010 By_____ Vlorentin Vladi TINI Kenan Bytyqi Altuna Sejdiu Ingrid Gjoni Ciljeta Xhilaga Elvana G ...
  videos Para 6 orë
 • 1 SMS per "disa" Vajza.. Plz Lexojeni ..
  Mos bej like po nuk e lexove...
  -Sa te pavlera beheni ndonjeher ... Ose ndoshta jeni ...
  Mendoni se sa her zihesh me prindrit ata e kane
  fajin ...!!!
  Mendoni se duke ber gjerat fshehtas vllait apo babit ,,,
  jeni te zgjuara apo te shkathta ...!!!
  Mendoni se shoqeria e keqe ka m shum rendsi se
  librat ...!!! Mendoni se te rrini 2 or para pasqyres
  behe
  profile Para 6 orë
 • ..................Nuk kam shum miq ,jane me pak se gishtat e nje dore ,por miqt e mi dhe shoqeria ime esht si pjes e imja ..................Ajo cfar jeta me ka mesuar ne se shumti ,eshte te jem e duruar !Ajo cfar familja me ka edukuar qe ne te vegjel esht te dua dhe te respektoj edhe ata qe nuk veprojn njesoj me mua !Te kesh shum shok nuk esht ndonje merit e madhe .Por te kesh te tille dhe disa te
  profile Para 6 orë
 • B2N ft Best T - Nuse (Official Video) 03:03
  B2N ft Best T - Nuse (Official Video) https://www.facebook.com/B2N.Beatz
  videos Para 6 orë
 • Um mich zu begreifen, brauchst du Geduld. Um mich traurig zu machen, brauchst du meine liebe. Um mich zum Lächeln zu bringen, brauchst du mein Vertrauen. Um mich an dich denken zu lassen, brauchst du ein Stück von meinem Herzen. Um mich in deinem leben zu haben, brauchst du von allem ein bisschen.
  — ndjehet i/e lumtur.
  profile Para 6 orë
 • Nëse jeta të dhuron një person të veçantë,
  `mbaje fort sepse të humbasësh dikë është e
  ``lehtë, por të gjesh një të tillë është shumë e
  `vështirë.
  profile Para 6 orë
 • Lyric Master - Femen Pa Ndjenja 2012 03:34
  Lyric Master - Femen Pa Ndjenja 2012 OfficiaL Fan Page - https://www.facebook.com/LyricMasterOff OfficiaL FB - https://www.facebook.com/lyricmasterbrajshori INSTAGRAM - http://instagram.c ...
  videos Para 6 orë
 • photos Para 6 orë
 • Ermal Fejzullahu - Ske qene kismeti im (Official Video HD) 03:38
  Ermal Fejzullahu - Ske qene kismeti im (Official Video HD) Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip Produced by Emracom
  videos Para 7 orë
 • Shkumbin Ismaili - Dikur (Official Video) 03:13
  Shkumbin Ismaili - Dikur (Official Video) Shkarko ne iTunes : https://itunes.apple.com/us/album/dikur-single/id918273610 Facebook : https://www.facebook.com/shkumbinismailiOfficial Music : Shk ...
  videos Para 7 orë
 • Mirmngjesi njifundjav te kendshem sidhe disave pushim te mir
  photos Para 7 orë

Komentet per fotografi

Formulari kontaktues!

Nësë keni pyetje, probleme me regjistim ose deshironi të bashkepunoni me ne, mos hezitoni të na kontaktoni neformularin e meposhtem. Do t'ju pergjigjemi sa më shpejt që të jetë e mundur.

Komentet e videove