Albanian English German

Regjistrohu falas!

 • Zgjeroje dhe thellojë rrjetin tuaj
 • Shikoni profilet dhe shtoni miq të rinj
 • Shpërndaj foto dhe video me komunitetin
 • Krijo grupin tuaj dhe behu antarë në grupet tjera

Kyçu në profilin tëndAktivitetet e fundit

 • Mirëmëngjesi miq e mikesha.Ditë të mirë në këtë festë të madhe ju dëshirojë...Urime 28 Nëntorin. Të gjithë shqipëtarëve kudo që janë ane kënd Botës.Me shumë respekt nga Borëbardha...!!!
  profile Para 1 orë
 • Me xhak te Skenderbeut e Adem Jasharit me xhak te heronjve je la shqipe malit , urime festen te gjithve shqiptarve an e mbar botes kudo qe gjinden
  Nexhat Osmani - Pavarsia (Official Video) 04:29
  Nexhat Osmani - Pavarsia (Official Video) (C) 2014 Prominent Network Ltd. Performing: Nexhat Osmani Prominent Network Facebook: https://www.facebook.com/ProminentNet... Nexhat Osmani Faceboo ...
  videos Para 1 orë
 • mireupashim ne mbremje.....
  profile Para 2 orë
 • MGJESII hahaha gz pra cin cin ..... bo bo ta bejme nuse mos tna plaket dhe ju shumeee
  profile Para 2 orë
 • Vllezer dhe motra shqiptar .Urime festa e 28 Nentorit ..Kjo eshte dita e pavarsis gjitheshqiptare .. eshte edhe dita me e rendsishme e kombit ton .... Ne fund ju uroj edhe nje weekend te bukur kudo qe jeni ....klb.
  profile Para 4 orë
 • Urimet me te perzemerta per te gjith shqiptaret e vertet,gezuar festen ton kombtare.

  Shqiptaret kudo qe te ndodhen, uroj tja kalojn sa me bukur dhe uroj qe dashuria e tyre per kombin, te jete shtysa per te arritur qellimet tona kombtare ne te ardhmen e aferme.

  Gezuuar te gjithve.
  photos Para 11 orë
 • Pershendetje per ty Chanell

  Te kesh nje shoqe si ty ,, eshte bekim i madh dhe Fat..
  Ti perher qofsh e mbrojtur dhe e perkdhelur ne krahrorin e te MADHERUARIT , si nje femij i dashur , kurr mos harro se dashuria ndaj miresive rrjedh me se miri kur rrjedh qet dhe lirshm , ai qe dhuron gezim- fiton lumturin ,vazhdo te jesh kjo qe ishe deri tani ,qofsh gjith,,,me Fat shoqja ime RESPEKT.
  Motrat Mustafa 2013 - Ke ra ne sy 03:49
  Motrat Mustafa 2013 - Ke ra ne sy Facebook: https://www.facebook.com/MotratMustafaMusic
  videos Para 11 orë
 • Nje fjal e but e mir i nxe 3 mujt e dimrit ........hahahahahahahah
  profile Para 11 orë
 • photos Para 12 orë
 • lana ljubav nije greska...
  profile Para 12 orë
 • NATEN GJUM TE EMBEL e te qete kush rri zgjuare sy hapure i permalluaare taa ket me shendet.. flm shume jeni te mrekullueshem
  profile Para 12 orë
 • Per TY....
  Miley Cyrus - Stay (Lyrics) 03:48
  Miley Cyrus - Stay (Lyrics) Follow me on Twitter : anja_tod
  videos Para 12 orë
 • T pershndes TY ....
  Motrat Mustafa - Dashuroj nuk genjej (Official Song) 2014 03:25
  Motrat Mustafa - Dashuroj nuk genjej (Official Song) 2014 Publisher OnAir Music: https://www.facebook.com/OnAirMusic
  videos Para 13 orë

Formulari kontaktues!

Nësë keni pyetje, probleme me regjistim ose deshironi të bashkepunoni me ne, mos hezitoni të na kontaktoni neformularin e meposhtem. Do t'ju pergjigjemi sa më shpejt që të jetë e mundur.

Komentet e videove